PYTANIA I ODPOWIEDZI

DLACZEGO WARTO PODJĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

Przede wszystkim dlatego, że na współpracy z nami możesz realnie, systematycznie zyskiwać, skutecznie i bardzo tanio napędzać swój biznes lub przekazywać informacje dla dziesiątek tysiecy mieszkańców stolicy województwa podlaskiego.

Szczególnie atrakcyjnym sposobem promocji są emisje spotów video w autobusach miejskich oraz reklama wi-fi odbierana przy logowaniu do darmowego internetu, o całkowicie policzalnej ilości odbiorców mobilnego przekazu. Oba sposoby dotarcia do odbiorcy przekazu reklamowego są sprawdzone i cenione przez duże firmy.

Według naszego rozeznania rynku oferta reklamy VIDEO w G.M jest najtańsza w Polsce! Przeliczaliśmy ceny wielu konkurencyjnych firm przy takich samych parametrach i zawsze wypadaliśmy nalepiej, a często nawet kilka razy taniej. W dodatku u nas każdy ekran obsługuje inną, nową grupę osób (każdy monitor jest w innym autobusie), a w porównywanych ofertach, dla takiej samiej ilości ekranów, autobusów było często dużo mniej (nawet po 5 ekranów w autobusie). To mocno zawęża liczbę osób bedących w obszarze działania systemu nadawania video, w stosunku do naszej oferty.

Jeszcze bardziej korzystnie wypadamy na tle innych sposobów komunikacji z potencjalnym Klientem. Dużo droższe są np. ulotki, czy broszury, bo oprócz kosztu projektu i druku dalej pozostaje ogromny udział kosztu ich dystrybucji w ostatecznej cenie. Wypadają nawet 10 razy gorzej od naszych spotów video czy reklamy wi-fi! A i tak większość poligrafii rozniesionej do skrzynek na starcie do trafia kosza. Porównywaliśmy się także z mailingiem, wielkoformatową reklamą zewnętrzną i innymi nośnikami, wyglada na to, że nasza oferta to bardzo duże ilości kontaktów z odbiorcą już przy niewielkim budżecie.

Są to media nowoczesne, interaktywne i estetyczne. Nastawione na kontakt z tzw. klientem detalicznym produktów i usług masowych. Pozwalają kreować swój wizerunek w zauważalny sposób z wysoką jakością. W dodatku przekaz elektroniczny jest dużo bardziej bezpieczny dla środowiska nuturalnego od innych nośników reklam.

Aby sprostać wymogom Klientów planujących grubsze kampanie, ceny jednostkowe wyświetleń reklam video w autobusach maleją przy zwiększaniu całkowitej ich ilości. Możesz wyemitować aż 50 000 spotów, a już za 1 grosz – okragły milion spotów! Planując kampanię roczną możesz zyskać jescze bardziej (patrz w zakładce PROMOCJE).

Stale rozbudowujemy i unowocześniamy nasz system i skupiamy wokół niego jeszcze więcej ludzi. W roku 2017 będzie to już 50 autobusów z ekranami kursujacych na liniach o najwyższych "przepływach pasażerskich" w mieście. Średnie miesięczne przepływy wynoszą ponad 2 MILIONY, a w autobusach z darmowym internetem i reklamą wi-fi nawet 3 MILIONY!